Starptautiskās mūsdienu dejas sacensības “Tukums cup – 2023”

2023. gadā no 24. marta līdz 26. martam Tukuma pilsētas  Kultūras namā notika Starptautiskās mūsdienu dejas sacensības “Tukums cup – 2023, kuras organizēja Biedrība „Dejas izaugsme”, Tukuma pilsētas Kultūras nams un Tukuma profesionālās ievirzes deju skola “Demo” (vad. Liene Bēniņa).

Šī gada konkursa sauklis ir Miers, draudzība un dejas mīlestība, lai vieno!”, kura mērķis bija veicināt dejas izaugsmi un popularizēt deju, dot iespēju ikvienam piedalīties konkursā, novērtēt katru dejotāju un visas komandas, veicināt dejotāju un vadītāju sadraudzības iespējas.

No Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra piedalījās mūsdienu deju grupas Dance Dream un Petit audzēkņi  (vadītāja Oksana Štaruha). 21 konkursa  dalībnieks no Ludzas demonstrēja četrus dejas priekšnesumus un ieguva trīs godalgotas vietas!

Labus panākumus audzēkņi demonstrēja visos vecumposmos:

Paldies Ludzas novada pašvaldībai par finansējumu, BJC vadībai par morālu un finansiālu atbalstu, bērniem un bērnu vecākiem, kuri pasākumā sniedza lielu atbalstu dejotājiem. Konkursā bija ļoti radoša un pozitīva atmosfēra, kuru veidoja gan paši dalībnieki, gan organizatori. Konkursu centīgi vērtēja profesionāla starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija dažādu stilu 11 speciālisti.

Liels paldies deju grupu vadītājai Oksanai Štrauhai par ieguldīto darbu, laiku un enerģiju bērnu dejotprasmes attīstībā, izaugsmē un panākumu gūšanā! Liels gandarījums, ka mūsu pilsētā attīstās mūsdienu dejas profesija un kultūra.

Mūsu bērni ir mūsu lepnums!

Vairāk foto un informācija par pasākumu un žūriju ➡https://www.facebook.com/tukumscup