Sarīkojumu un sporta dejas (deju studija Frīda)

Pedagogs Annemarija Dobrovoļska

Programma paredzēta bērniem un jauniešiem, kuri vēlas apgūt sarīkojumu dejas un sporta dejas, un pilnveidot sevi dejas mākslā.

Programma palīdz veidot un attīstīt ritma izjūtu un veidot mūzikas rakstura izpratni, apgūt elementārās deju figūras iesācējiem un nostiprināt to apvienojumu izpildes prasmes vecākajiem dalībniekiem standartdeju (ST) un Latīņamerikas (LA) deju programmās, pilnveidot dejotāju deju izpildes kvalitāti (deju tehnika).

Programmā paredzētas praktiskās grupu nodarbības, individuālas nodarbības, koncerti, skates, festivāli, svētki, radošās darbnīcas un citas ar programmas īstenošanu saistītas formas, dejotāju vasaras treniņnometnes un vasaras intensīvo treniņu nodarbības kā sagatavošanas posms jaunajai sacensību sezonai.

2023. gada 7. janvārī Rigā, kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” norisinājās Lavijas Sporta deju federācijas 2022. gada reitingu un kausu uzvarērāju godināšana. Arī Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra deju studijas “Frīda” dejotāji Alekejs Ļipatovs un Natālija Stafecka bija uzvarētāju vidū. Aleksejs un Natālija  2022. gada Latvijas kausā Juniori II 6 deju grupā  vairāku sacensību kopsummā izcīnīja III vietu. Apsveicam!