Popgrupa “Spices”

Pedagogs Evita Podoleca

Skatuves kustību pedagoģe Sarmīte Stapule

Vokālā studija “Spices” ir izveidota uz popgrupas “Spices” bāzes. Popgrupa “Spices” tika dibināta 2001. gada janvārī. Pašlaik vokālajā studijā darbojas viena vecuma grupa 11-13 gadus veci meitenes un zēni kā arī solisti.

Pulciņa nodarbībās popgrupas audzēkņi apgūst pareizu dziedāšanas tehniku, iegūst daudzbalsīgas dziedāšanas prasmes, mācās un izkopj skatuves un deju kustības, iepazīst latviešu un ārzemju estrādes kultūru, gūst iespēju pašiem veidot koncertu scenārijus un izkopt savu skatuvisko tēlu.

Savas darbības laikā popgrupas bērni un jaunieši ir piedalījušies un guvuši panākumus daudzos konkursos un festivālos gan Latvijā, gan arī ārpus tās (“Jaunās Zvaigznes”, “Jēkabpils Zvaigzne”, “Nāc un dziedi!”, “Nāc sadziedāt!”, “Balss pavēlnieks 2010”, “Tulpes zieds 2008”, “Aprīļa pilieni”, “Latvijas talants”, J. Zarickas dziesmu konkurss “Dzimšanas diena” Pēterburgā, koncertprogrammas un uzvedumi Lietuvā, Vācijā, Dānijā).

Popgrupas skolotāja Evita uzsver, ka „Tieši darbs ar Spicēm dod manai dzīvei īpašu garšu, izvirza aizvien jaunus mērķus un sagādā patiesus prieka