foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

1

No 8. līdz 16. decembrim Norvēģijā, Oyer norisinājās starptautiskais jaunatnes darbinieku mobilitātes Erasmus + projekts „Volunteering: A tool for Success” („Brīvprātīgais darbs: Rīks veiksmei”).  Projektā piedalījās 30 jaunatnes darbinieki no Spānijas, Norvēģijas, Itālijas, Slovēnijas, Igaunijas un Latvijas, kuru vidū bija arī Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra darbiniece.

Lasīt tālāk: Tiek gūta pieredze par brīvprātīgo darbu starptautiskā projektā Norvēģijā

1

No 1. līdz 10. decembrim Lietuvā, Traķu rajonā norisinājās starptautiskais jauniešu apmaiņas Erasmus + projekts “We, entrepreneurs” (“Mēs, uzņēmēji”). Projektā piedalījās jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Horvātijas, Bulgārijas, Polijas un Itālijas. Sadarbībā ar Latvijas Jauniešu Attīstības Centru projektā dalību ņēma arī 3 jaunieši no Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra - Valērija Kovaļenko, Raivis Isakovičs un Teodors Lukašenoks.

Lasīt tālāk: Jaunieši gūst pieredzi par uzņēmējdarbību starptautiskā projektā Lietuvā

Š.g. 4.oktobrī Ludzas novada pašvaldības zālē notika informatīvais IZM izbraukuma seminārs jaunatnes politikas attīstības veicināšanai vietējā līmenī ar mērķi veikt skaidrojošo darbu pašvaldībās, sniedzot padziļinātu atbalstu tām pašvaldībām, kur darba ar jaunatni sistēmas izveide vēl nav uzsākta, un ar labajiem piemēriem skaidrojot ieguvums pašvaldībai, sekmējot vietējā darba ar jaunatni attīstību.

Lasīt tālāk: Ludzā diskutē par jaunatnes lietām

styprusskriejins157

Spītējot laikapstākļiem, 9 septembrī, Ciblā notika tradicionālais "Styprū skriejīns". Šogad skrējienā Ludzu pārstāvēja prāvs dalībnieku pulks, tai skaitā Ludzas  novada BJC pulciņi JK „Lietussargs” Igora Malzuba vadībā un „LudzaTV” (sk. Edmunds Kadakovskis), jāatzīmē, ka Edmunds arī pats piedalījās skrējienā.

JK”Lietussargs” komandā startēja Alise Viļumovska, Artis Pudāns un Artis Laganovskis, komandu vērtējumā ierindojoties 4.vietā. „LudzaTV” komandai klājās daudz smagāk, bet rezultāts bija iegūta 2.vieta.
LudzaTV komanda ieguva ne vien vietu, bet arī divas no četrām nominācijām - „Košākā koamanda” un „Smieklīgākais tērps” !

Multicamp2017 2 No 24.jūnija līdz 1.jūlijam 6 jaunieši no Ludzas, Ciblas un Kārsavas novadiem piedalījās starptautiskajā jauniešu nometnē „Multicamp 2017”, kas   norisinājās Uelzenē, Vācijā. Šajā nometnē satikās Uelzenes sadarbības reģionu/pilsētu jaunieši (pārstāvji no Polijas, Baltkrievijas un, protams,   Latvijas, Ludzas, Ciblas un Kārsavas novadiem), lai mācītos viens no otra, dalītos pieredzē, iepazītos, attīstītu komunikācijas spējas u.c. 

Lasīt tālāk: Uz Vāciju – pēc starptautiskas pieredzes

liepaja217.martā Ludzas novada jaunieši devās pie Aizputes un Liepājas jauniešiem pieredzes apmaiņas braucienā. Aizputē mūs laipni sagaidīja Ance Tīmane, „Ideju mājas” vadītāja, kas pastāstīja kā jaunieši dzīvo un aktīvi pavada laiku Aizputē, kā tapusi un darbojas šī māja. Jāatzīst, ka aizputieši var būt lepni, ka viņiem ir tāda omulīga un neformāla „Ideju māja”, ko labiekārtojuši paši jaunieši.

Lasīt tālāk: Brauciens pēc piedzīvojumiem

25. un 26. februārī Ludzas novada BJC notika divu dienu apmācības jauniešiem par komandas saliedēšanu. Apmācībās piedalījās 18 jaunieši un tās vadīja treneri Einārs Ervīns Deribo un Elza Puķīte.

Jaunieši neformālā veidā apguva kas ir komanda, kā tā darbojas, mācījās izprast katra dalībnieka lomu un kā kopā sadarbojoties, var efektīvi sasniegt kopīgu mērķi.

Interesanti un neparasti bija uzdevumi, ko jaunieši veica pilsētā.

Paldies treneriem par vērtīgām apmācībām un jauniešiem, kas veltīja savu brīvo laiku mācībām!

collage small

Apskatiet šī notikuma fotogaleriju!

© 2022 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.