foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Alita, Elita, Liesma | rītdien: Muntis, Verners

foto2021. gada 9. septembrī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Ludzā, pie Tautas nama, norisinājās demokrātijas kafejnīca, ko rīkoja biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību.

Uz sarunām tika aicināti vietējie iedzīvotāji, lai neformālā atmosfērā pie kafijas tases diskutētu kopā ar Ināru Silicku, Veru Putāni, Eleonoru Obrumāni, Andreju Narnicki, Arni Krancānu un Rutu Zviedri veidotu konstruktīvu dialogu par aktuālajām tēmām vietējā kopienā.

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja Solvita Binovska, Ludzas novada BJC

Tiksanas ar lemejvaru7Š.g. 15.septembrī notika  otrā plānošanas vizīte “Soļi mūsu novada nākotnei” projekta “Mūsu pēdas” ietvaros, ko organizēja biedrība “Latvijas Mazpulki” sadarbībā ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru. Tika aicināti Ludzas novada jaunieši un Ludzas novada domes lēmumpieņēmēji, lai diskutētu par novada attīstību un tā aktualitātēm. Tikšanās notika neformālā gaisotnē un tajā notika tādu jautājumu kā: 

  • Peldvietas ierīkošana Ciblā;
  • Jauniešu mājas izveide Kārsavā;
  • Kvest istabu izveide Ludzā;
  • Ludzas novada Jauniešu darbavietu nodrošināšana un dzīvokļu pieejamība jaunajām ģimenēm 

aktualizēšana.
Tikšanās laikā tika pārrunāti vēl citi problēmjautājumi ar Ludzas novada lēmumpieņēmējiem par aktualitātēm novadā, kā arī tika meklēti risinājumi situācijas uzlabošanai.

Informāciju sagatavoja Solvita Binovska, Ludzas novada BJC

ruNāc un piedalies radošajā talkā RUDEŅOŠANA! 

KAD? 17. septembrī

KUR? Ludzas novada BJC

CIKOS? plkst. 14:00

Izbaudīsim rudeni!

afišaJauno mācību gadu sāk Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, aicinot bērnus un jauniešus  drošā vidē jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku, attīstot prasmes mūzikas, dejas, mākslas, tehniskās jaunrades u.c. interešu izglītības jomās. Jauno audzēkņu uzņemšana ir plānota visu septembri, ar mērķi dot iespēju katram potenciālam pulciņu dalībniekam saskaņot savu personīgo nodarbību grafiku.

Lasīt tālāk: Brīvais laiks kopā ar BJC!

sdNĀC CIEMOS! Būs interesanti!

KAD?     Piektdien, 3. septembrī
KUR?     Ludzas novada BJC, Tirgus ielā 22
CIKOS?  Plkst. 14:00
 
Informācija par interešu programmām un darba grafikiem būs drīzumā, sekojiet informācijai. 

unnamed 1Biedrība “Teātris azotē” KOPĀ ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru un biedrību “Lietussargs” īsteno projektu ”Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” ar neoficiālo nosaukumu "Līdzdalība 4+1", ar to domājot gan samēru starp bērnu un vecāku pasākumiem projektā, gan samēru, cik dienas bērni vasaras darbnīcās darbojas paši, un cik - ar vecākiem KOPĀ. Kā simbols visām aktivitātēm ir izvēlēta stipra, spēcīga, darbīga un laimīga roka, kurā aktīvi ir visi pirksti. Projekts tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Lasīt tālāk: Ģimeņu pikniks kā daļa no projekta! Aicinām un gaidām!

Sveiki jauniešiSveiki, jaunieši Ludzas novadā!
 
Katra mūsu rīcība atstāj pēdas un lai uzlabotu vidē atstātās pēdas, aicinām Tevi piedalīties aktivitātē “Soļi mūsu novada nākotnei” projekta “Mūsu pēdas”ietvaros!
Projekta mērķis ir jauniešiem uzņemties iniaciatīvu, izzināt aktuālās vides problēmas novadā un diskutējot ar lēmumpieņēmējiem, veicināt ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešanu un risinājumu novadā. 
 
Aktivitāte notiks 10.augustā, plkst. 15:00, Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, Tirgus iela 22, Ludza.

Lasīt tālāk: SOĻI MŪSU NOVADA NĀKOTNEI

220104552 925387128052382 1476860536336073378 n21. jūlijā dziesmu un deju ceļš “Saulesvija” izvijās caur Ludzas novadu. Ar krāšņu, spilgtu un atpazīstamu svētku auto Ludzā ieradās svētku vēstnesis, diriģents Jānis Grigalis, atraktīvā svētku  veicinātāja, aktrise Katrīna Griga, režisore Edīte Siļķēna, svētku norises organizatori, kā arī vairākas filmēšanas grupas. Stundas garumā svētku dalībnieki uzgavilēja, izdejoja, izdziedāja svētku un kopābūšanas prieku. 

Lasīt tālāk: “Saulesvija” Ludzā

13Sveiki! Vai tu pazīsti kādu 14-17 gadus vecu jaunieti, kas dzīvo Ludzā vai tās tuvumā, ir radošs, ar kādu interesantu talantu vai aizraušanos un kuram varētu būt interese piedalīties mākslinieciska videoklipa veidošanā kopā ar vienaudžiem spēcīgu skatuves un videomākslas speciālistu vadībā? Dejot, muzicēt, runāt šajā videoklipā vai varbūt pašam filmēt, fotografēt vai veidot videoklipa vizuālo noformējumu? Tad nodod šo ziņu viņam! 
Sīkāka informācija un pieteikšanās https://ej.uz/pie_teikums

dfgNodarbību mērķis ir rosināt bērnus un vecākus DARĪT – apzināties darba tikumu un uzņēmību kā vērtību, RADĪT – attīstīt prasmes un iemaņas radīt unikālo, RĀDĪT – redzēt skaisto, iedvesmoties no dabas, dalīties vērtībās ar citiem. Caurviju tēma ir ētiskas un estētiskas savas ģimenes dzīves vides veidošana.

Lasīt tālāk: Darām Radām Kopā

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.