Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs noslēdz mācību gadu jaudīgi!

31.maijā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs nosvinēja mācību gada noslēgumu. Pēcpusdienā Ludzas pilsētas skvēriņā pie Ludzas BJC notika tradicionālais mācību gada noslēguma pasākums – Pietura. Ludzas novada BJC Gliemezītis (sk. Ruta Zviedre) pulcināja bērnus un vecākus, aicināja piedalīties radošajās darbnīcās un karstajā dienā cienāja ar saldējumu. Radošajās darbnīcās kopā piedalījās vairāk nekā simts bērni, liels paldies skolotājam Inārai Mikažānei, Ilzei Locei, Ērikai Čerņavskai – Mikučai, Olitai Baklānei, Annemarijai Dobrovoļskai, Svetlanai Rimšai, Oksanai Štrauhai, Sabīnei Sedlerovai un Intai Strodei par darbnīcu organizēšanu un vadīšanu, ka arī brīvprātīgajiem jauniešiem Violai Ivanovai par izglītojošo nodarbību, Natālijai Stafeckai par hennas zīmējumiem un Dmytro Chakinam par neformālo spēļu organizēšanu. Skvēriņā skanēja mūzika, darbojās piepūšamā atrakcija, par ko bērniem bija arī liels prieks.

Savukārt vakarā, jauniešiem tika piedāvāts pirmo reizi piedalīties pasākumā Velo Reivs. Vairāk nekā 60 Ludzas pilsētas jauniešu devās 8 kilometrus garā velobraucienā pa Ludzas pilsētu tehnomūzikas ritmos, startējot no stadiona Vārpa un finišējot pie Ludzas novada BJC. Pilsētas pludmalē “Radziņš” notika pieturpunkts ar konkursiem un dejām. Pasākuma noslēgumā Ludzas pilsētas skvērā tika godināti brīvprātīgie jaunieši, kā arī tikai organizēti konkursi Velo Reiva dalībniekiem. Noslēgumā visi pasākuma dalībnieki tika cienāti ar picām un limonādi. 

Dalībnieku drošu pārvietošanos Ludzas pilsētā nodrošināja Ludzas novada pašvaldības policija un 20 brīvprātīgie jaunieši no Ludzas pilsētas vidusskolas un Ludzas novada BJC.

Ludzas novada BJC izsaka paldies par sadarbību Ludzas novada pašvaldības policijas priekšniekam Jurijam Kuzņecovam un viņa komandai, Ludzas novada Sporta skolas direktora vietniekam Andrejam Narnickim par atbilstošākā velo maršruta izstrādi un Ludzas pilsētas vidusskolas skolotājai Intai Žeikarei par brīvprātīgā darba popularizēšanu jauniešu vidū un atbalstu brīvprātīgā darba koordinēšanā.

Ludzas novada BJC komanda turpina vasaras darbu. Sākot no 03.06.2024 līdz 14.06.2024 skolniekiem ir iespēja apmeklēt Vasaras radošās darbnīcas, precīzāka informācija ir ievietota mājas lapā www.ludzasbjc.lv. No 15.07.2024 līdz 19.07.2024 būs iespēja apmeklēt dabas skolu “Vasaras piedzīvojums laukos” pie dabas skolas skolotājas Ingūnas Raudas (pieteikšanās www.ludzasbjc.lv, anketa no 01.07.)

Savukārt, augusta beigās tiks organizēta vienas nedēļas nometne kopā ar Ukraiņu bērniem un jauniešiem (pieteikšanās www.ludzasbjc.lv, anketa no 01.08.).

Ludzas novada BJC komanda novēl visiem saulainu vasaru un uz tikšanos rudenī!