Konkurss “Redzu Ludzu”

Ludzas Bērnu un Jauniešu centrs, sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību aicina piedalīties video konkursā “Redzu Ludzu”. Savus video darbus brīvajā stilā un žanrā, kam hronometrāža nepārsniedz 3 minūtes gaidīsim līdz 2022. gada 19. aprīlim. Konkursā var piedalīties bērnu un jaunieši no 10 līdz 25 gadiem. Konkursa rezultāti un uzvarētāji tiks paziņoti. 

Darbus, kas atbilst konkursa tēmai “Redzu Ludzu” sūtiet elektroniski, augšupielādējot tos kādā no interneta digitālajām krātuvēm (www.failiem.lv, www.wetransfer.com u.c.), pēc tam tīmekļa saiti uz dalībnieka darbu sūtot uz e-pasta adresi: sergejs.truhanovs@ludzasnovads.lv. Dalībnieku darbus vērtēs speciālā konkursa vertēšanas komisija.
Konkursa mērķis ir veicināt jaunatni redzēt un fiksēt realitāti Ludzā ar kinovalodas paņēmieniem, praksē pilnveidot jau zināmas un iegūt jaunas prasmes, kā arī
filmēšanas un montāžas iemaņas. Pirms dalības konkursā aicinām rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu (sk. zemāk).

Bērniem un jauniešiem no 10 līdz 25 gadu vecuma ir iespēja pieteikties uz nodarbībām/konsultācijām īsfilmu izstrādei, uzņemšanai un montāžai Ludzas BJC, rakstot e–pastā Sergejs.truhanovs@ludzasnovads.lv vai zvanot pa tālr.29454304.
Pieteikties sagatavošanas nodarbībām iespējams arī aizpildot elektronisku formu.
Konkursa 3 uzvarētāji saņems vērtīgas balvas.

Konkursa nolikums: