Diskusijas “ESi NĀKOTNE”

Vai Tevi saista diskusijas? Vai Tev rūp Eiropas nākotne? Šis gads ir pasludināts par Eiropas Jaunatnes gadu – šī ir Tava iespēja tikt sadzirdētam un līdzdarboties Eiropas nākotnes veidošanā! 🧐4. martā plkst. 11.00 Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) ar domubiedriem un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā ar diskusiju “ESi NĀKOTNE” viesosies Ludzas novada Bērnu un Jauniešu centrā. Tajā ikviens tiek aicināts dalīties ar savu vīziju par Eiropu un savu lomu nākotnes Eiropā. 💡Pasākumu vadīs Ēriks Zeps, pedagogs Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, raidījuma “Kolnasāta” vadītājs, mūziķis un viens no postfolkloras grupas “Rikši” dalībniekiem. Pasākumā diskutēsim un kopīgi formulēsim problēmas un risinājumus tādām tēmām kā izglītība, kultūra, digitālā transformācija un migrācija.Pasākums norisināsies ārā, un tā laikā visi dalībnieki tiks aicināti piedalīties kopīgā zupas gatavošanā. Diskusijas un maltītes gatavošanas laikā, mēs vēlamies kopīgiem spēkiem virzīties uz vienu mērķi, kā arī baudīt acīmredzamu rezultātu.Programma:
11.00–11.10 Ierašanās un reģistrēšanās, siltie dzērieni.
11.10–11.25 Atklāšana. Pasākuma moderators Ēriks Zeps iepazīstina dalībniekus ar Konferenci par Eiropas nākotni. Iepazīšanās ar vietējās zupas recepti un leduslaušanas aktivitātes.
11.25–12.10 Diskusijas 3 tematiskajās stacijās: VIDE, EKONOMIKA, SABIEDRĪBA. Problēmu identificēšana, ideju un risinājumu meklēšana.
12.10–12.30 Diskusiju vadītāju (brīvprātīgo diskusijas dalībnieku) prezentācijas auditorijai par stacijās apspriestajiem aktuālākajiem tematiem un piedāvātajiem risinājumiem.
12.30 Kopīga zupas baudīšana un neformālas sarunas.📣 PIESAKIES pasākumam, aizpildot anketu: https://ej.uz/zqk1!🔎 Plāšaka informācija par diskusiju ciklu: https://lapas.lv/…/diskusiju-cikls-esi-nakotne-20…/.Pasākums norisināsies “zaļajā režīmā”, lai to apmeklētu, būs jāuzrāda derīgs vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.