foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Alīda, Jūsma | rītdien: Bernedīne, Biruta, Mairita

Fouette TukumsCUP2019Laikā no 15-17. martam Tukumā norisinājās starptautiskās deju sacensības mūsdienu dejās bērniem un jauniešiem Tukums CUP 2019. 15. martā sacentās solo dejotāji un dueti, bet 16.februārī notika sacensības B grupā, kas ir konkurss iesācējiem, kurā piedalījās arī dejotāji no Ludzas.

Kopumā 3 dienu laikā piedalījās aptuveni 2000 dejotāju ar 201 horeogrāfiju. Konkursu vērtēja dejotāju aprindās pazīstami speciālisti, tādi kā Nadia Kashkan (Baltkrievija),  Mantas Svirskys (Lietuva), Mailevis Ortega Fernandez (Kuba), Andris Bukolovskis, Zigmārs Lācis, Alex Snickers (Latvija) un citi.

Ludzas bērnu un jauniešu centru pārstāvēja visas 3 moderno deju grupas, kuras vada horeogrāfe Oksana Štrauha.

Vecākā grupa “Fouette”, kuras sastāvā dejo jaunieši vecumā no 13-18 gadi, startēja kategorijā Junior2 ar deju “Ar kafijas garšu” un savā kategorijā ieņēma I pakāpi un 3. vietu.

Vidējā vecuma grupa “Petitt”, kuru dejotāji sasnieguši 9-13 gadu vecumu, startēja kategorijā Junior ar deju “Jautrais kačs”, iegūstot I pakāpi un 3. vietu.

Paši jaunākie dejotāji, grupas “Dance Dream” bērni (6-10 gadi) ieguva II pakāpi ar deju “Indigo Virus”.

Nenovērtējama ir vērtīgā pieredze, ko bērni ieguva, piedaloties starptautiska mēroga konkursā.

Sasniegt šādus rezultātus iespējams tikai ciešā sadarbībā. Paldies Ludzas BJC par atbalstu un palīdzību tērpu sarūpēšanā, Ludzas novada pašvaldībai par finansējuma piešķiršanu un autobusa sarūpēšanu. Paldies skolotājai, horeogrāfei Oksanai Štrauhai par pacietību mācību procesā un ticību bērniem, piesakot viņus dalībai dažādos konkursos, kā arī pašiem dejotājiem un viņu vecākiem par iesaistīšanos, centību un labiem rezultātiem.

Rakstu sagatavoja Anita Mortuzāne

Foto: Uldis Randohs

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.