foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Aisma, Askolds | rītdien: Alfrēds, Fredis, Madars

91880874 2951902948207083 276253357335642112 oNeilgi pirms tika izsludināts ārkārta stāvoklis valstī Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra pulciņā "Praktiskie rokdarbi" tika sākts darbs pie Lieldienu dāvanu groziņiem. Tika pagūts izveidot groziņu pamatnes un detaļas rotājumiem, bet līdz galam groziņus izrotāt nepaguva. Neskatoties uz sarežģīto situāciju darbs turpinās un ir gatavi divi paraudziņi. Darbā izmantots krāsainais biroja papīrs un PVA līme.

Skolotāja Anita Gromova

Lasīt tālāk: Pulciņa "Praktiskie rokdarbi" veikums

bjkCien. interešu izglītības iestāžu pedagogi!

1. Saskaņā ar 2020.gada 12.marta Ministru kabineta ārkārtas sēdes lēmumu par ārkārtējās situācijas noteikšanu valstī NO 13. MARTA LĪDZ 14. APRĪLIM TIEK PĀRTRAUKTAS XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieku atlases skates, konkursi, kopmēģinājumi un citi pasākumi. Turpmākā informācija par skatēm pēc minētā perioda, kā arī par pārcelto skašu norisi sekos.

2. Rīkojuma punkts 4.4. nosaka pārtraukt visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu) norisi. Ludzas novada BJC pedagogi strādā attālināti, veicot metodisko un radošo darbu savā jomā. Lūdzam informēt vecākus un pulciņu audzēkņus. Lūdzam izturēties atbildīgi, ievērot ieteikumus ārkārtējās situācijas laikā.

Ludzas novada BJC direktore
E.Obrumāne

IMG 20200225 WA000122. februārī, Cesvaines vidusskolā norisinājās IZM VISC organizētais Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls - konkurss "No baroka līdz rokam". Šogad konkursa galvenais uzdevums bija profesionāli novērtēt muzikālo sniegumu un izvirzīt labākos kolektīvus dalībai XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncertos Vērmanes dārzā.

Lasīt tālāk: Konkurss "No baroka līdz rokam"

IMGP3924 29

Stāsts par ceļu uz saprašanos pēc Ludzas igauņu pasakas „Saimniekmeita un bārene zemzemē” motīviem!

Kustību teātris Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā darbojas kopš 2013.gada. Par mūsu teātra vizītkarti ir kļuvusi žonglēšana – tā vairāk vai mazāk ir ievīta lielākajā daļā izstudējumu. Šoreiz par iedvesmas avotu izvēlējāmies Ludzas igauņu pasaku.

Lasīt tālāk: Kur kamoliņš ripo?

44 2 47No 19. līdz 25. janvārim Marseļā, Francijā, sadarbībā ar Sociālās inovācijas centru jaunieši no Ludzas novada BJC piedalījās Erasmus + KA201 projektā “YOUC! Promoting Youth Participation in Local Communities” (“Jauniešu līdzdalības veicināšana vietējās kopienās”), kurā dalībnieki pārstāvēja tādas valstis kā Francija, Spānija, Polija un Latvija. Projekta mērķis bija visiem kopā izmēģināt metodes darbā ar jaunatni, uzklausīt jauniešu kritiku un izteikt rekomendācijas darbā ar vietējām pašvaldībām.

Lasīt tālāk: Jaunieši no Ludzas BJC piedalījās Erasmus + projektā Francijā

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.